My pink diary

good bye...

24. března 2008 v 18:28
Ahojky zlata moje....
No tak tohla je poslední článek na tomhle blogu...
Ale když si napíšete na MissNitricAcid@seznam.cz ,nebo 436957984 tak vám řeknui svojí new adresu...:)
Teda svojim, lásenkám určitě....

Snake bite....to neřešte

23. března 2008 v 9:39
Tak konečně sem prošla věšechny vaše blog a napsala komentáře.....
Během poslední doby sem našla pár good blogů ,s kterýma bych klidně i sřátelila,sou to lidi ,kteří mi prostě připadají dost zajímavý,takže se zkuste ozvat...:)
Ty boty sem si koupila,,,teda ne ty ,ale úplně jiné.Zkoušela sem se v tam těch projít a prostě mi najednou přišly značně nepohodné a pak sem si zkusila jedny balerýnky z DC...a bylo hotovo. I love my new shoes.
Jinka s dietou se celkem držím.Dokonce sem včera u babičky odolávala všem svodům sledkého...a že jich bylo.Za to sem na sebe celekm hrdá,protože dčřív bych to určitě nedokázala.
A musím si posunout svůj měřič váhy,či jak se to jmenuje :)

HElp me....

21. března 2008 v 8:25

Už sem vám asi říkala ,že dělám minimaturitu na téma mentální anorexie...a asi bych od vás potřebovala trochu pomoct. Byly by ste ochotné mi vyplnit dotazníky????Je to anonymní ,protože to budu dávat jenom do statistik...PLS!!!!!

JO a jinak sem včera spala u příšerky a byla to strašná sranda....kecaly sme,vymýšlely kraviny (nejste někdo ph pozitivní???) a žraly jak blbé....,bolí mě z toho bříííííškooooo!!!!takže asi dneska nebudu jíst ať se hodím do pohody...

Zlango

19. března 2008 v 17:24
Ahojky lásenky moje,
dneska se cítím fakt suprově,..možná proto ,že je dneska fakt super ní den :) Všichni učitelé se už taky nemůžeou dočkat prázdnin a tak nám dneska dali pokoj....Byli sme v kině,koukali se na Postřižiny (kolikrát ještě uvidím jenom ten blbej začátek??) a pak dlouze disjutovali o kravinách...prostě sranda. Navíc sem si po dlouhé době zase připadala....oblíběně? Ne spíš...hodně oblíbeně. Když sme vám psala o svojí nejlepší kámošce příšerce nebo také slečně . (ta samá osoba)...Prostě já jí miluju...ale problém je v tom ,že jí miluje každy...Teda všichni ,které miluju já a když je vě škole ona tak si připadám zastíněně...my dvě většinou o problémech mluíme ,ale zkusili ste už někomu říc...Víš vadí mi ,že si mě kvůli tebe lidi nenvšímají...Asi nic,no. Pěkná kravina...
Tak já už bu končit,protože jdu navštívit bulajcí příšerku...
Mějte se famfárově...
Your Acidka :)
Jo mám nové icq.... 436957984

My frends...are dangerous monsters!

17. března 2008 v 17:38
Víte co mě fakt unavuje? To jak je to furt mezi mojima kámoškama divný...Abych vám tak popsala situaci...
Slečna P. má nejlepší kamarádku sešnu J. Ale slešna J.je také nejlepší kamarádkou slešny A. Ale asi jako nejlepší kamarádku stejně bere slečnu P.,i když slečně A. tvrdí ,že k ní má ze všech nejblíž. Slečna A. si taky myslí ,že má k slečně J. nejblíž.Ale je tu jště slečna S. Nejlepší kamarádkou slečny S. je slečna A.,která jako kamarádku bere slečnu J. Slečna A. má ráda i slečnu S. Slečna S. je fajn.Slečna S vždycky pomůže slečně A. Ale slečna A. je prostě nevděčná mrcha....
Dneska se slečna J. a slečna S. nemohly vystát. Obě se chovali ,že se nic neděje,ale řešily to se slečnou A. na záchodkách.Slečně A. to ale bylo úplně jedno ,protože se jí motala hlava a bylo jí blbě ,ale nechtěla to nikomu říct.A tak slečna A. celý den doufala ,že sebou nešvihne a u toho pojídala Slávie a pila Colu light.
Asi to nechápete ,ale to není hlavní...kdyby to někoho zajímalo tak sem slečna A....a zbytek není důležitý ,protože je stejně neznáte....
NMožná vám sem ještě něco připíšu později...
With love yourt acidka
*jo ...začalala sem cvičit jóju...I love Jóga....dokonce kvůli ní vztávám o půl šesté ,což je co říct...

Auuuu...bolííííí

15. března 2008 v 18:43
Ahojky lásenky moje,
včera to bylo fakt hnusný...teda dopoledne :) Možná o mě nevít,že se šíleně bojím jehel,ale fakt hrozně. Takže sem včera byla dost v šoku ,když mi úplně rozbodali ruce...Nejdřív mi brali krev (na 2x) potom mi do krve vstříkli nějakou látku (na poprvé...zázrak) a nakonec mi 2x po půl hodině odebrali krev... Prostě hrůza. A výsledky se dozvím až ...nevím kdy.
Ps.:TY boty si asi koupím příští týden:)
Mějte se famfárově!!!
Du se mrknout na vaše blogy...
With love...your Acidka

New shoes???

13. března 2008 v 17:58
Ahojky lásenky moje,
zítra jedu na ty genetické testy,takže sme z toho celkem vynervovaná....
Ale nebudu se bát předčasně bát,to si nechám až na potom.
Jinyk si asi budu kupovat nové boty a chtěla bych znát váš názor na ně ,takže ....

Oh...where are you ????

10. března 2008 v 19:50
Nikdy sem si nepřipouštěla ,že bych mohla být na svojem blogu ,tak závyslá ...
ale sem....
Chybí mi vaše komentáře.Dřív sem je chtěla ...Já nevím ,tak nějak ,aby jich bylo ,co možná nejvíc.Možná by se tomu dala říkat...soutěživost,či jak. Ale teď mi prostě chybí komentáře určitých lidí...ne hůř ,chybí mi t lidi. Konkrétně Thea a Lua,které se už fakt dlouho neozvaly...
Takže holky pls písněte alespoň přes icq:)

Cry,lets cry...

6. března 2008 v 18:32
Čauky holky,taky ste si všimly že Bolg.cz má jiný design ,či co?
To je super ,takhle mi to připadá mnohem lepší.....
Zrovna sem se vrátila z baletu a sem totálně hotová...eee....za chvíli sebou šlanu do postele a budu si číst o dějinách trestu smrti....dost morbidní :)
Ale abych se vrátila k tomu baletu...Mám ho jenom jednou,dvakrát týdně a celkem dost toho lituju...Sice je to zabíračka ,ale taky je to můj oblíbený druh pohybu.Abych se přiznala ,nesnáším vybíjenou..a takové ty jiné kraviny.Fakt mi připadá naprosti dementní dělat si modřiny balónem. (i když sem si zrovna dneska jednu udělala v při doskoku:) ale pro umění se musí trpět).
Víte,co? Dneska sem si asi udělala pěkný trapas...Byla sem zkoušená z ajiny a byla sme na to totálně našprtaná.Dokonce sem se nechala sama vyvolat.A tak sem mluvila,mluvila a najednou se mi čačala točit hlava a hučet mi v uších a jenom tak mimochodem sem zpozorovala ,že mám takový jiný hlas....no ,a najednou sem brečela a nešlo to zastavit.Měla sme chuť se schoulit do klubíčka a brčet....
Někteří si asi myslí ,že sem trapná rečet kvůli známce...ale ono to bylo...pro nic.

Hubená,hubenější ,nejhubenější,žádná...

4. března 2008 v 19:30
Napadlo vás někdy ,že problém jménem Anorexie se může týkat i vás? Potkali ste někdy dívku trpící anorexií?
Já jo...Sedí přede mnou.
Ze začátku sme všichni mysleli ,že se prostě jenom chce zviditelniť.Pořád mluvila o tom jak je šíleně tlustá a musí držet dietu,ale to rozhodně nebyla pravda.Tenkrát měla ještě úplně normální postavu a taky proto nikoho z nás ani nenapadlo ,že by fakt mohla být nemocná.Ale postupem času sem si všimla ,že její porce jídla se zmenšujou,stejně jako její tělo. Teď má ruce potažené kůží,jako by z průsvitného papíru a strašně hubené.V6dycky ,když se mně dotkne přeběhne mi mráz po zádech.
Je mi jí líto ,ale ona pomoc nechce...A já sem jenom její spolužačka...
jenom ta co sedí v lavici za ní....
Chtěla bych vás poprosit ať si dáte bacha na tuhle hnusnou nemoc.
Your Acidka...

Good Enought??

3. března 2008 v 18:03
Ahojky lásenky moje...
zjistila sem ,že to napsat si program předem fakt pomáhá! Je fakt super mít všechno naplánvané předem hlavně proto,že když jíte bez rozmyslu dojede vám až potom kolik ste toho spořádaly.
Jinak hlásím ,že sem celý svůj plán splnila ,teda kromě té coly light,bo když sem si jí šla koupit zjistila sem ,že jí nemají!Chvíli sme váhala jestli si mám vzít Coca colu sherry,ale nakonec sem si vzala úplně suprové žvýkačky od Huba Buba..Mňam!
Znáte skupinu Nirvana???I love them!!!!
Ps:Obvykle sem dávám jenom scenes ,ale tahle holka mě zaujala.

Oh...yea...

2. března 2008 v 11:19
ŘEKNU TO TAKHLE....
sem blbkáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!
Zase sem přibrala na 49!Prostě sem zajídala smutek.Všechno mě teď tak strašně štve.... Všechno se to sype,takže jediné ,co můžu udělat je sebrat se a začít to postupně všechno urovnávat. Sestavím si podrobný plán a kdo chce může ho dodržovat se mnou :)

Birthsday Party

22. února 2008 v 18:06
Ahojky...
Takže dneska sem jedla...zní to blbě ,ale jedla. Nic víc vám k tomu asi neřeknu.
Nevím ,jesti sem přibrala.Ani to nedokážu typnout.
Ale vím určitě ,že se budu zítra snažit nejíst....Víte na každé oslavě narozek se přejím ,takže sem si předcevzala ,že na té zítřejší to prostě nudělám.
Tak mi pls držte palečky :)
Your...Acidka

O...ou...

21. února 2008 v 19:22
Jak se mám...
Blbě, jíst zdravě sem nevydržela ani den...
Asi na to nejsem nejlepší typ...Takže sem se rozhodla ,že do neděle budu držet super očiˇšťujcí dietu,tudíž nejst ,nebo jen co musím a pak se do toho zase pustím...
A jak se máty vy???

Slečna zdravá...

19. února 2008 v 19:45
Ahojky princezničky moje,
asi toho nechám...jako ne všeho ale začnu jíst zdravě...
Zítra vám sem napíšu proč a svůj novej jídelňíček.Dám tomu týden a uvidíme ,jak mi bude.
Your acidka ...

Kdo chce moje ICQ??

18. února 2008 v 19:07
Ahoj lásenky moje....
Je mi fakt moc líto ,že posledí dobou nic nestíhám a nejvíc se to promítá na mojem blogu. Strašně se mi po vás vždycky ztýská a hodně přemýšlím nad vašimi nadějemy a sny. I ony mě ženou ku předu...
Snažím se chodit na vaše blogísky ,co to de... alespoˇˇn na ty ,co mi píšou komentíky...ale znáte to..
A jak vám jdou dietky?Já sem na tom zase strídavěoblačno :) Dneska sem to nedala. Prostě toho je na mě moc,ale "nezlobím se na sebe" a nebudu si nadávat do tlusté krávy ,jak sem to dělal dřív ,protože si musím vážit svého těla a sebe. Učím se to. A pude to.
Stává se vám někdy že dete vedle kamaráky o něčem se bavíte a vy při tom neustále porovnáváte vaše boky? Že nedokážete odtrhnou oči od svých šíleně tlustých stehen zrdcadlících se ve výkladních skříních? Že si přejete aby šel všechen ten hnusnej tuk ořízkout z vašeho těla ?...To je sebenenávist...přímá cesta k Aně. Jestli o tom bude někdo z vás chtít pokecat,nebo i o něčem jiném moje icq je 360-004-012.
With love...you Acidka

...UUUUoooo...

18. února 2008 v 16:23
ahojeky holčiny...nestíhám ,takže se omlouvám.dělám co můžu.Budu se snažit sem co nejdřív přijít... díky za trpělivost...
your...acidka

I am back

16. února 2008 v 9:18 | Acidka
Ahojky zlata moje...
za prvé se vám chci omluvit za to ,že sem tu tak dlouho nebyla... Měla sem zaracha na comp,protože rodiče zjistily ,že sem si šla s kámošema zahulit...No,slušná aférka,ale už je to za mnou,takže....
Acidka se vrací.
Jinka mé váze a mému jídelníčku,jím převážně jenom když musím.ale třba včera sem spala u kámošky a sežrala sem dva dílky pizzy.Zjistala sem ,že mi fakt hodně pomáhá pít colu light. Zasytí a navíc máte pocit ,že ste totálně přeslazené...A do kafe si míst cukru dávám led.Jenom tak hořké kafe bych nevypila ,ale takhle je to v podstatě ledová káva a dá se pít i bez cukru.
Moje váha se teď pohybuje okolo 46,5kg.Ale asi budu s tím hubnutím trochu brzdit...ale fakt jen trochu.Protože si teď připadám fakt dobře...A snad poprvé v životě se mi líbí moje břicho..
Co se týče těch tabulek...Dáš psát nový článek a pak klikneš na tu ikonku vedle vkládání obrázků. A pak už jenom doplníš kolik chceš mít řádků a sloupců a napíšeš si do nich ,co cheš...
Už se strašně těším až omrknu vaše blogy...MVR!(mám vás ráda)
With love....your Acidka

...Oh,no!!

9. února 2008 v 15:14
Ahoj,zlata moje...
Nevím čím to je ,ale mám pocit,že sem chodí čím dál míň lidí a navíc za se bou nenecháváte žádné komentíky....Vím,že je to problém většiny blogařů,ale já s tím chci něco udělat.Ať je to cokoliv.
Kdyby vás něco napadlo,co by ste tu chtěly,tak písněte do komentářů...

Thanks

8. února 2008 v 21:06
Proč loveluju vaše blogy?
Protože vždycky ,když si znova přečtu vaše sny a přání,uvědomím si proč to vlastně dělám já.
Držíte mě nad vodou...
Thanks...
 
 

Reklama